Letní Yin jóga

02.05.2023

Přijďte si vychutnat prodlouženou letní lekci yin jógy v parku, zaměřenou na podporu srdce a tenkého střeva podle tradiční čínské medicíny.

Srdeční tepání, sluneční paprsky a vonící květiny. Letní období je tu a s ním přichází nové výzvy pro naše tělo a mysl. Proto vás srdečně zvu na prodlouženou lekci yin jógy v parku, která vám pomůže udržet rovnováhu během horkých letních dnů. Yin jóga se soustředí na prodlužování svalů a jejich uvolnění, což podporuje regeneraci a posílení celého těla. Tato lekce se zaměří na podporu srdce a tenkého střeva, které jsou spojeny s létem podle tradiční čínské medicíny.

Tato lekce je vhodná pro všechny úrovně cvičení a nevyžaduje žádné předchozí zkušenosti s yin jógou. Budete mít možnost si užít přírodu a uvolnit napětí v těle a mysli. Kromě uvolnění svalů a zlepšení flexibility yin jóga také pomáhá s uvolňováním emocionálního napětí a uklidnění mysli.

Lekce bude probíhat na trávě v parku pod mým vedením, ukážu vám správné provedení cviků a budu vám k dispozici pro případné dotazy. Přijďte si odpočinout, získat novou energii a najít rovnováhu v těle i mysli. S sebou kromě podložky vezměte ponožky a mikinu. Těším se na vás.

Rezervace zde pod záložkou workshopy

Kdy: 30. června 2023
Kde: Chotkovy sady, Praha 1